תמלול הקלטות לבית משפט

אנו מספקים שרותי תמלול מקצועיים לבית המשפט הכוללים חוות דעת מומחה כפי שנדרש על פי החוק כדי להפוך את הראיה לקבילה. השירות ניתן באופן מהיר ומבוצע על מקצועני תמלול השולטים בשפות שונות כגון עברית, אנגלית, רוסית ערבית ועוד.

כאשר ניגשים לביצוע עבודת תמלול מתוך הקלטות, המתמללים המקצועיים שלנו שמים דגש על הנושאים הבאים המאפשרים תמלול נאמן למקור:

1. איכות הקלטה נמוכה
חברתנו יודעת לתת מענה למקרים בהם איכות ההקלטה נמוכה, אם בשל ציוד לקוי ואם בשל תנאי הקלטה לא אופטימליים. לאחר שיפור ההקלטות (בהתאם לתנאי השיחה) נוכל לבצע תמלול משפטי או אחר מדוייקים יותר.

2. דיבור מהיר של המשתתפים בשיחה או כניסה אחד לדברי השני
מובן שתצורת דיבור זאת מהווה אתגר לצוות המתמללים. כאן מגיע לידי ביטוי הניסיון הפרקטי של המתמללים שאנו עובדים איתם המאפשר תמלול השיחה באופן שהוא מדוייק ונאמן למקור.

3. מתן מענה לשינוי אינטונציה
לעיתים עולים הטונים בשיחה או שהדברים נאמרים בטון מאיים.

תמלול רגיל, שרק נאמן למילה הנאמרת, עלול לגרום לפספוס משמעותי בהנת התוכן ופרושו על ידי בית המשפט.

שירות התמלול המיוחד שאנו מציעים מלווה בהוספת סימני אינטנציה לתמלול הנמסר לבית המשפט – ובכך מוודא שגם רוח הדברים מתווספת לעיונו של בית המשפט.

5. צירוף חוות דעת מומחה לתמלול

בכדי שבית המשפט יקבל את התמלול המשפטי שביצענו, אנו מחוייבים להגיש חוות דעת מומחה המלווה את התמלול הנמסר לו. כחלק מעבודת התמלול הנשלח ללקוח, אנו מצרפים חוות דעת מומחה בהתאם למינוי משפטי שקיבלנו. תהליך זה מאפשר לכם לוודא שתמלול שהגשתם לבית המשפט לא יפסל על ידי כבוד השופט.

שלחו אלינו הודעה בטופס למטה ונשמח לאחזור אליכם בהקדם

צור קשר בהודעת אקספרס וקבל מענה מהיר