שירות כלל ארצי |
כתב מינוי רשמי של בית משפט

אירועי החיים המתרגשים עלינו מזמנים לנו לא אחת צורך בשירותי תמלול מתקדמים. בין שמדובר בדיון בבית משפט שבו נצטרך להציג ראיות מוקלטות ומתומללות באופן מקצועי, ובין שמדובר בצורך לשמור תיעוד סדור של דיוני דירקטוריון והנהלה בחברות ציבוריות – בחירה מושכלת בחברה המספקת שירותי תמלול היא מרכיב הכרחי בהצלחת התהליך. אם כך, מהם השיקולים שצריכים להנחות אתכם בבחירה של חברת שירותי תמלול? המשיכו לקרוא.

 

כיצד תבחרו בשירותי התמלול המתאימים ביותר לצרכים שלכם?

ישנם מספר קריטריונים חשובים שעליכם יהיה לקחת בחשבון טרם ההתקשרות עם חברה שתספק עבורכם שירותי תמלול.

מקצועיות

תמלול אינו דבר של מה בכך. על מנת להצליח ולהשלים פרויקט תמלול בצורה הטובה ביותר, נדרשת חברה המספקת שירותים אלו להתמקצעות בתחום. האם התמלולים כוללים את דברי הנוכחים בדיון בלבד או שמא גם את רעשי הרקע? האם יש להפסיק את התמלול בעקבות הוראה של גורם מוסמך להפסקת ההקלטה? כיצד מתמודדים עם בעלי מבטא כבד? מהו הנוהג לגבי משתתפים בדיון אשר הנמיכו את קולם? במהלך פעולת התמלול עולות סוגיות מקצועיות רבות, וליכולת של החברה להתמודד עם מצבים שונים יש בהחלט מקום ראוי בשיקולים שלכם האם להתקשר עמה. 

ציוד טכנולוגי

כדאי מאוד יהיה לוודא כי החברה המספקת עבורכם שירותי תמלול עושה שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום. מאחר שבמקרים רבים תמלול גובל בדיני נפשות, אין מקום לפשרות בנוגע לאיכות ציוד ההקלטה, בידוד רעשי הרקע, ויצירת תשתית טכנולוגית שתאפשר לצוות המקצועי להשלים את עבודתו בצורה איכותית.

ניסיון

אין תחליף לניסיון בתחום. חברה מנוסה תדע לזהות את מקרי הכשל בהם איכות ההקלטה והתמלול עלולה להיפגע, ולמנוע מקרים אלו מראש. חברה מנוסה תדע לצוות אל פעולת התמלול אנשים מדיסציפלינות שונות, שיאפשרו הבנת המשמעות שמאחורי הדברים המתומללים, על מנת למנוע טעויות מביכות.

מחיר

אין כל ספק, שאם אתם מעוניינים לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בהקלטה ותמלול של שיחות לאורך זמן, למחיר ישנה השפעה מכריעה על כדאיות ההתקשרות. בחנו היטב את סעיפי ההתקשרות עם חברת התמלול עימה אתם יוצרים קשר, וודאו שאתם מבינים את שיטת התמחור, ותקרת התמחור. 

זמן אספקה

במקרים מסוימים, תירצו לוודא שהתמלולים המסופקים לכם יהיו מוכנים וערוכים היטב במועד ידוע מראש. ליכולת של החברה עימה אתם מתקשרים לספק תוצרים איכותיים בפרק זמן מוגדר מראש, ישנה חשיבות גדולה, והיא יכולה להיות פקטור מרכזי בהחלטה האם ליצור התקשרות עם החברה.

קיבולת

למשתמשים שונים בשירותי תמלול ישנם צרכים שונים. אין פעילות תמלול של דיונים בבתי משפט דומה לתמלול של דירקטוריון המתכנס אחת לרבעון. נסו להבין האם חברת התמלול ערוכה לספק לכם את השירות בתדירות שבה אתם מעוניינים? האם יש ברשותה כוח האדם המתאים והמיומן לכך? האם יש לה ציוד מתאים?

 

לסיכום

לפני שאתם מבצעים התקשרות מול חברת תמלול, קחו בחשבון פרמטרים כמו מקצועיות החברה, הציוד הטכנולוגי שבו היא משתמשת, הניסיון שלה, המחיר אותו היא מציעה, זמן האספקה הצפוי של השירותים וכן את היכולת בפועל של החברה לספק את השירות בתדירות הנחוצה לכם.

חשבנו שיעניין אותך...

המומחים שלנו כאן בשבילך