שירות כלל ארצי |
כתב מינוי רשמי של בית משפט
תמלול שיחות

10 סוגי תמלול שאנו מציעים

לאורך שנות העבודה שלנו בתמלול הקלטות נשאלנו לא פעם על סוג התמלול שאנו עושים – וזאת הזדמנות טובה לרכז כאן את סוגי התמלול שאנו מציעים:

  1. תמלול לבית משפטשל הקלטות, שיחות, הודעות וואטסאפ ווכל סוג של שיחה המגיעה בפורמט דיגיטלי. התמלול מוגש בצירוף חוות דעת מומחה לבית המשפט
  2. תמלול לעורכי דין – שירות זה משלים את התמלול לבית המשפט, אך לא פעם שירות זה כולל גם הקלטה ותמלול של ישיבות ודיונים משפטיים רבי משתתפים כאשר רוצים לחסוך בזמן של כל הנוכחים בחדר.
  3. תמלול דיונים של מועצות ועיריות – כחלק מהחובה להקליט ולשמור את הדיונים הנערכים בין חברי המועצה והעיריה אנו מספקים פתרון הן להקלטה של הדיונים והן תמלול מקצועי בתוך זמן קצר לתיעוד על פי חוק של כל הנאמר בפגישות.
  4. הקלטה ותמלול פגישות ועדות – גם במקרה זה, בדומה לתמלול המתבצע במועצות או עיריות, אנו מספקים לועדות ממשלתיות או מקומיות שירות מקצועי של הקלטה ותמלול הנאמר בפגישות כדי שאפשר יהיה לתעד אותן ברשמות.
  5. תמלול ראיונות – יכול לכלול תמלול של ראיונות עבודה, תמלול ראיונות עבור מחקר או כל תחום דומה
  6. תמלול קטעי וידאו וסרטים – במקרים אלו אנו מספקים ללקוח תמלול בכדי לאפשר לו לשים כתוביות המלוות את הסרט או קטע הוידאו.
  7. תמלול וובינרים והדרכות – כאשר אנשי מקצועי או ארגונים מקליטים הדרכה או וובינר מקצועי ורוצים להנגיש גם את הטקסט שילווה כחומר מקצועי את ההקלטה – אנו עוזרים בכך שאנו מייצרים עבורו תמלול מקצועי התואם את מה שנאמר בהדרכה.
  8. תמלול ישיבות דירקטוריון – ארגונים המנהלים ישיבות דירקטוריון מחויבים ברוב המקרים לתעד את מה שנאמר במפגשים בכדי שניתן יהיה לחזור אחורה ולבדוק שלא נפל פסול בהחלטות שנלקחו על ידם. אנו מציעים במקרה זה הן את שירותי ההקלטה והן את שירותי התמלול המתבצעים לאחר מכן.
  9. תמלול ישיבות זום ווידאו – בעידן הנוכחי לא מעט ישיבות נערכות כישיבות וירטואליות בין אן מדובר בצוותים ישראלים או בצוותים עם משתתפים בחו"ל. בתהליך כזה אנו מקבלים את הישיבה המוקלטת ומתמללים את כולה בכדי לאפשר תיעוד שלה כמו גם משלוח התמלול לחברי צוות רלוונטיים.
  10. תמלול פגישות גישור – כיום בית המשפט נוטה יותר ויותר להפנות את הבאים בפניו לנסות ולהסכים על פשרה המתקבלת דרך תהליך של גישור. גם במצב זה אנו נרתמים ומבצעים הן את ההקלטה והן את תמלול הדיון.

בשורה התחתונה – דברו איתנו בכל פעם שאתם צריכים שירות מקצועי של הקלטה וחברת תמלול מקצועיים.

חשבנו שיעניין אותך...

המומחים שלנו כאן בשבילך