מבצע מיוחד לעורכי דין המתחילים לעבוד איתנו

תמלול הקלטות לבית משפט + מתנה ללא עלות: סדנת לינקדאין מקצועית למיתוג ואיתור לקוחות ברשת העסקית הגדולה בעולם

לינקדאין, עם כ 2 מיליון חברים בישראל, הפכה לרשת חובה עבור עורכי דין המבקשים לבנות נוכחות מקצועית, לקדם את המיתוג שלהם ובכדי לאתר לקוחות חדשים. 

במבצע מיוחד ללקוחות חדשים תקבלו – ללא עלות –  גישה לסדנת לינקדאין פרקטית שהוקלטה עבור קהילת עורכי הדין בישראל. 
הסדנה תיתן כלים לבניית פרופיל מקצועי, בניה מהירה של רשת קשרים רלוונטית, איתור ופניה ללקוחות פוטנציאליים וקידום המיתוג של המשרד שלכם.

מנחה הסדנה: יעקב רוזן, מומחה הלינקדאין המוביל בארץ שהכשיר מעל ל 8,500 אנשים על הדרכים למנף את לינקדאין להשגת המטרות העסקיות שלהם (גיוס עובדים, איתור לקוחות, חיפוש עבודה, קידום ומיתוג מקצועי ועוד).

על שרותי התמלול שלנו:
אנו מספקים שרותי תמלול מקצועיים לבית המשפט הכוללים חוות דעת מומחה כפי שנדרש על פי החוק כדי להפוך את הראיה לקבילה.
השירות ניתן באופן מהיר ומבוצע על מקצועני תמלול השולטים בשפות שונות כגון עברית, אנגלית, רוסית ערבית ועוד.

בין לקוחותינו נמנים עורכי דין עצמאיים ומשרדים מהגדולים בארץ.  

אנו מתמחים במתן שירות לעורכי דין בתמלול דיונים ועדויות בבית המשפט, דיון פגישות בוררות, או תמלול הקלטות המוגשות כראיה לבית המשפט בצירוף חוות דעת מומחה.

ביכולתנו לעמוד בדרישות משרדי עורכי דין ולספק תוצרים בקצבי עבודה גבוהים בלוחות זמנים קצרים ובעבודת תמלול מקצועית ומדויקת. 

כאשר ניגשים לביצוע עבודת תמלול מתוך הקלטות עבור משרדי עורכי דין, אנו מביאים איתנו את הערך המוסף שלנו:

1. מקצועיות

תמלול אינו דבר שעושים כלאחר יד. על מנת להצליח ולהשלים פרויקט תמלול בצורה הטובה ביותר, נדרשת חברה המספקת שירותים אלו במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר בתחום. 
לאורך התמלול אנו מוודאים שהתמלול המשפטי כולל את דברי הנוכחים בדיון יחד עם דגשים אל האינטונאציה שבה נאמרו הדברים. הוספת האינטונאציה עשויה לשנות לגמרי את המשתמע מהתמלול ומקלה על השופטים להבין את  הקונטקס בו נאמר המשפט.

2. ניסיון

אין תחליף לניסיון בתחום התמלול המשפטי. חברה מנוסה תדע לזהות את מקרי הכשל בהם איכות ההקלטה והתמלול עלולה להיפגע, ולמנוע מקרים אלו מראש. 

3. צירוף חוות דעת מומחה לתמלול

בכדי שבית המשפט יקבל את התמלול המשפטי שביצענו, אנו מחוייבים להגיש חוות דעת מומחה המלווה את התמלול הנמסר לו. כחלק מעבודת התמלול הנשלח ללקוח, אנו מצרפים חוות דעת מומחה בהתאם למינוי משפטי שקיבלנו. תהליך זה מאפשר לכם לוודא שהתמלול שהגשתם לבית המשפט לא יפסל על ידי כבוד השופט.

4. זמן הגשה

במקרים מסוימים, תירצו לוודא שהתמלולים המסופקים לכם יהיו מוכנים וערוכים היטב במועד ידוע מראש. לחברתנו רוחב הפס לספק תוצרים איכותיים בפרק זמן מוגדר מראש, ומתן מענה לתמלול הקלטות גם כאשר מדובר בתמלול דחוף מהיום למחר ולעיתים גם מהיום להיום.

צרו עימנו קשר בטופס למטה ונחזור אליכם בהקדם!

צור קשר בהודעת אקספרס וקבל מענה מהיר

דוגמא אחת מיני רבות למכתב המלצה מאחד הלקוחות שלנו